Kalite yönetimi ve gerekli tüm standartlara sahip olup tüketici sorunlarına duyarlı, sorumluluk sahibi, süreklilik ve güvenirlik ilkesiyle geniş tüketici grubuna ulaşmayı hedefledik.

Erimez Kardağ suyunun en önemli özelliği kaynağı ve dolum tesisleridir. Bu sektörde yer alan kurumlar kaynak olarak Adapazarı, Adana, Antalya, Aydın, Isparta ve Uludağ’ı tercih ederken bizler doğanın daha dokunulmamış ve derinlerinde yer alan en doğal kaynağını tercih ettik. Doğu Karadeniz şehirlerinden Giresun’da, zor doğa şartlarına rağmen en son teknolojiyi kullanarak sizlere en natürel içme suyunu taşıdık.

Pazar olarak kendimize Türkiye ve Avrupa piyasasını hedef seçtik. Toplam kalite yönetimi ve gerekli tüm standartlara sahip olup tüketici sorunlarına duyarlı, sorumluluk sahibi, süreklilik ve güvenirlik ilkesiyle geniş tüketici grubuna ulaşmayı hedefledik.

Uzun vadeli plan ve atılımlarla sektörde varlığımızı sağlamlaştırdık. En yeni teknolojileri kullanarak, kaynağından tüketiciye sunduğumuz su, bu süreçten özenle geçmektedir. Hijyen, sağlık, çevre şartları, temizlik gibi gereksinimleri en önemli prensiplerimiz olarak görüyoruz.

Erimez Kardağ bir Aykutoğlu grup kuruluşudur. Aykutoğlu 1980 yılında inşaat nakliyat ve petrol alanlarında faaliyetlerine başlamıştır. İstanbulun farklı bölgelerinde bir çok projeye imza atmıştır. Aykutoğlu şirketler grubu olarak amacımız bulunmuş olduğumuz sektörün önde gelen şirketlerinden olmak en iyi en kaliteli hizmeti vererek bize duyulan güveni devam ettirmektir. Bu doğrultuda çağdaş ilkeli ve dinamik bir kadroya sahibiz.

Referanslarımız binlerce metrekarelik alanlardaki çalışmalarımızdır. Şirketimiz, sayılı dünya şehirlerinden olan İstanbul’a yakışır projelerle yoluna devam etmektir. Aykutoğlu olarak inşaat, petrol ve nakliye sektörlerinin içerisindeyiz. 1995’ten bu yana edindiğimiz piyasa tecrübesiyle daha çok gelişmek, büyümek ve güzel ülkemize fayda sağlayabilmek adına yeni sektörlere girişim yapacağız. Halihazırda tamamlanmak üzere olan hastanemizle sağlık sektöründe de hizmet vermeye devam edeceğiz.

Erimez Kardağ, işte böyle bir ailenin, Aykutoğlu İnşaat Sanayi Ticaret ve Anonim Şirketi’nin önemli ve özel değeri olan bir projesidir.