Gücünü bağlı olduğumuz Aykutoğlu Grup, Shell alan şirketimiz, teknik olanakları, 3 tanker, 10 hizmet elemanı ile İstanbul ve çevre illerdeki müşterilerimize kesintisiz hizmeti amaç edinmiştir.

Aykut Petrol Ürünleri 1990 yılında faaliyetine başlamış olup, 4 idari personel olmak üzere 14 çalışanı ile Eyüp ilçesi Yeşilpınar semtinde faaliyet göstermektedir.

Ürünlerini bir dünya markası olan Shell’den tedarik etmektedir. Yakıtların yanı sıra madeni yağlarda satan şirketimizde Market ve Dinlenme yerlerimiz bulunmaktadır. İstanbul’un önde gelen inşaat şirketlerinden Aykutoğlu İnşaat A.Ş. Grubuna bağlı olarak çalışan şirketimiz kalite anlayışından ve müşteri tatminine kadar bölgemizdeki farklılığını hissettirmektedir.

Yurt genelinde 3.500 bayisi olan Shell, yaklaşık 70 yıllık hizmet geçimişi ile Türkiye’nin en büyük yerli akaryakıt dağıtım firmasıdır. Değişen dünya şartları ile birlikte gelişen Shell nin yeni vizyonu profesyonel, verimli, motivasyonu güçlü kadrosu ve etkin yönetim ilkeleriyle, Türkiye’deki petrol sektöründe, karlı büyüme ve müşteri tatminiyle pazar lideri olup, topluma ve çevreye saygılı bir şirket olarak büyümektir.

Aykut Petrol olarak bu vizyon çerçevesinde hareket ederek hakettiğimiz noktaya ulaşmak için tüm olanaklarımızı kullanmakta kararlıyız.